Mityczne skrzynki i fora z materiałami ze starszych lat

Nie wiem jak na waszych kierunkach ale u mnie niezwykle popularnym sposobem wymiany materiałów pomiędzy studentami są wspólne skrzynki e-mailowe i fora dyskusyjne. Konta te są kopalnią dobrodziejstw, które są nieocenioną pomocą przed egzaminami i zaliczeniami.

Pytania z lat ubiegłych, notatki z wykładów i inne „materiały naukowe” kryją się na zakładanych przez studentów kontach. Zazwyczaj każdy kierunek ma swój jeden e-mail na którym się komunikuje i wymienia materiałami.

Jeśli dobrze żyjecie ze starszym rocznikiem waszego kierunku warto zapytać się o dostęp do ich konta. Raczej nikt ze starszych kolegów nie powinien robić wam problemów z udzieleniem hasła do skrzynki.

Mityczne skrzynki ze ściągami
Mityczne skrzynki ze ściągami

Konta starszych roczników są prawdziwą kopalnią wiedzy. Znajdziecie tam nie tylko materiały z których można się przygotowywać, ale też komentarze studentów, którzy rok przed wami podchodzili do tych samych egzaminów i zaliczeń. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że poznacie wyniki kolokwiów na podstawie których będziecie mogli oszacować średnią zdawalność.

Tak więc przymilajcie się do starszego rocznika, postawcie piwo starszemu koledze może udostępni Wam kopalnię wiedzy dzięki której okres przedsesyjny nie będzie aż tak gorący.

2 myśli w temacie “Mityczne skrzynki i fora z materiałami ze starszych lat

Dodaj komentarz